KURUMSAL
Hakkımızda

Şirketimiz 1983 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup, 1996 yılında ÇABUK AMBALAJ SENTETİK ÇUVAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. unvanını alarak üretimine devam etmektedir.

Tesislerimizde üretimin tüm aşamasında çağdaş ve uluslararası standartlara sahip bant tesisi ve dokuma makinaları mevcuttur, bu sayede üretilen mamüllerin en az hata ve üst düzey kalite standartlarında oluşması sağlanmıştır. Gelişen ve yenilenen üretim teknolojilerini kendi koşullarına en optimal ve ekonomik entegrasyonu sağlamakla elde edilen başarı haklı gururumuz olmuştur.

Üretim tesisimizdeki makine parkurumuz Alman ve Avusturya orjinli olup dünyanın kabul ettiği en iyi ve en son teknolojiye sahiptir. Tesisimizde 25 Cm’ den 225 Cm’ ye kadar her ende kumaş ve baskılı-baskısız çuval üretimi yapılabilmektedir. Firmamız yeni yatırımlarla birlikte yıllık 120 milyon metrekare kumaş ve 12.000 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Çabuk Ambalaj, sektörde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikası doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en hızlı, etkili ve güvenilir bir biçimde sağlayıp, dünyadaki teknolojileri ve standartları sürekli izleyerek, talep ve beklentilerinize cevap verecek ürünler tasarlamaktadır.